Minimalizm i geometria formy

Beams Mono i Bryce Mono to jedne z najbardziej minimalistycznych grzejników dostępnych w ofercie Vasco. Są niezwykle wąskie i strzeliste, dzięki czemu z łatwością wkomponujesz je w wymagające, ograniczone aranżacje, dysponujące naprawdę niewielką ilością miejsca. Oba grzejniki dekoracyjne są także świetnym rozwiązaniem we wszystkich pomieszczeniach, w których ważna jest oszczędność estetyki, jak proste, ultranowoczesne wzornictwo i surowe wnętrza typu loft. Beams i Bryce Mono doskonale prezentują się także w większych kompozycjach, na przykład układzie po trzy. Oba zostały zaprojektowane tak, by jedynym, co widzisz, był ich pojedynczy profil (w przypadku modelu Bryce z elegancką, dyskretną strukturą). Kolektory i wszelkie elementy przyłączeniowe zostały ukryte tak, by w żaden sposób nie zakłócały harmonii kompozycji.

Beams i Bryce mono

Wygodne sterowanie

Nowoczesna forma grzejników Vasco idzie w parze z nowoczesnymi rozwiązaniami. Zarówno Beams Mono, jak i Bryce Mono zapewniają szybkie nagrzewanie i optymalną emisję łagodnego, równomiernego ciepła. Możesz sterować ich ustawieniami wygodnie za pomocą odpowiedniej głowicy termostatycznej. Pozwala ona na obsługę nawet trzech urządzeń (praktyczne rozwiązanie w przypadku instalacji większej liczby grzejników obok siebie); dodatkową opcję obsługi umożliwia termostatyczny programator.

Beams Bryce mono z wieszakami

Funkcjonalność, która sprawdzi się w łazience

Choć grzejniki dekoracyjne Vasco są oszczędne w formie i niepozorne, sprawdzą się także w bardziej wymagającym wnętrzu łazienki czy kuchni. Ich konstrukcja została zaprojektowana tak, aby umożliwiać uzupełnienie o dedykowane, designerskie wieszaki o geometrycznych formach, odpowiednie na ręczniki lub kuchenne ściereczki.