Ogromna liczba rozmiarów, wiele możliwości podłączenia, świetne parametry pracy i design, który sprawdzi się niemal wszędzie – kultowy grzejnik pokojowy Viola Pozioma to projekt marki Vasco skierowany zarówno do przestrzeni mieszkalnych, jak i wszelkiego rodzaju biur czy gabinetów.

Wzornictwo, które nie wychodzi z mody

Postaw na sprawdzone, ponadczasowe rozwiązanie, które nie podąża za chwilowymi trendami architektonicznymi. Viola Pozioma jest grzejnikiem pokojowym, który odnajdzie się w pomieszczeniu niezależnie od jego charakteru, dyskretnie dopasowując się do całej aranżacji. Geometryczna, dopracowana w najmniejszym detalu, ale pozbawiona zbędnych ozdobników forma sprawia, że model jest odpowiedni zarówno do współczesnych salonów, jak i na wskroś nowoczesnych przestrzeni biurowych. Stanowi zwartą bryłę której podstawę stanowią kolektory o przekroju kwadratowym 34 x 34 mm i posiada płaskie profile grzewcze o przekroju 70 x 10 mm. Spoiny Violi Poziomej pozostają całkowicie niewidoczne, dzięki zastosowaniu technologii zgrzewania oporowego, a powierzchnia trwała i odporna na uszkodzenia za sprawą pokrycia jej podkładem kataforetycznym i epoksydowo – poliestrową farbą proszkową.

Dostępne wersje grzejnika Viola Pozioma:

  • H1 – pojedynczy rząd rurek (montaż naścienny),
  • H2 – dwa rzędy rurek (montaż naścienny/ścianka działowa),
  • H1L1 – pojedynczy rząd rurek z lamelami (montaż naścienny),
  • H2L1 – dwa rzędy rurek z lamelami (montaż naścienny/ścianka działowa),
  • H2L2 – dwa rzędy rurek z dodatkowymi lamelami (montaż naścienny).

Duża wydajność i moc

Grzejnik Viola Pozioma zasilany jest wodnie – jego maksymalna temperatura pracy sięga 120 stopni Celsjusza, a dopuszczalne ciśnienie robocze 4 barów, możliwe jest jednak zamówienie również wersji z ciśnieniem do 10 barów. Model produkowany jest na zamówienie, dzięki czemu umożliwia wybranie wersji z dowolnymi przyłączami 1/2”, zapewniając dowolność kwestii podłączenia (od dołu, od boku, po przekątnej).

Certyfikacja CE EN442-1: 2014.

Do pobrania: cennik i katalog VIOLA POZIOMA - VASCO