Minimalistyczny, nowoczesny design i ogromna moc grzewcza grzejnika dekoracyjnego Zana Pionowa to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na połączenie wzornictwa z wydajnością. Propozycja marki Vasco hipnotyzuje swoją surowością i pozwala na dobranie odpowiedniego wariantu, zależnie od metrażu i wymagań pomieszczenia.

Idealna do modernistycznych aranżacji

Salon czy łazienka? Konstrukcja grzejnika Zana Pionowa została zaprojektowana w taki sposób, by doskonale spełniła swoje zadanie w każdym pomieszczeniu. Do wykonania modelu użyto najwyższej jakości stali, która zapewnia mu ponadprzeciętną trwałość i długą żywotność, oraz zastosowano technologię zgrzewania oporowego. Dzięki temu powierzchnia grzejnika jest perfekcyjnie gładka, a spoiny niewidoczne. Posiada poziome kolektory o średnicy 35 mm oraz strzeliste, pionowe profile grzewcze o przekroju prostokątnym 45 x 20 mm i rozstawie równym 40 mm. Dzięki temu całość zyskuje charakter geometrycznej bryły, ale zachowane pomiędzy poszczególnymi elementami odstępy nieco odciążają ją wizualnie. Aby uczynić powierzchnię Zany jeszcze bardziej wytrzymałą, pokryto ją podkładem kataforetycznym, a następnie epoksydowo – poliestrową farbą proszkową.
Jeśli chcesz wykorzystać Zanę Pionową w łazience, możesz zwiększyć jej funkcjonalność poprzez wyposażenie w opcjonalne wieszaki punktowe lub poziome poręcze, które umożliwią Ci wysuszenie ręczników.

Konstrukcja dopasowana do wydajności

Ogromną zaletą grzejnika Vasco jest jego dostępność w naprawdę dużej liczbie rozmiarów, ale przede wszystkim – wersji jedno i dwuwarstwowej. Jeśli potrzebujesz naprawdę dużej mocy, możesz zdecydować się na model z podwójnym rzędem rur, nie zajmując tym samym większej powierzchni ściany.

Dane techniczne – Zana Pionowa

Grzejnik zasilany jest wodnie: jego maksymalne ciśnienie robocze wynosi 4 bary, a dopuszczalna temperatura pracy sięga 120 stopni Celsjusza. Zana Pionowa może zostać zamówiona z dowolnymi przyłączami 1/2”, pozwalając na pełną dowolność w kwestii podłączenia do instalacji centralnego ogrzewania.

Grzejnik spełnia normy CE EN442-1: 2014.

Do pobrania: cennik i katalog ZANA PIONOWA - VASCO