Grzejniki aluminiowe Vasco

Grzejniki aluminiowe firmy Vasco to wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju modele dekoracyjne. Konkretne moduły łączone są ze sobą innowacyjną, autorską i opatentowaną metodą, bez użycia dodatkowych elementów.

Grzejniki ozdobne do każdego pomieszczenia

Wśród grzejników aluminiowych Vasco warto wymienić:

  • ONI
  • Beams
  • Bryce
  • Alu-Zen
  • Zaros

Model ONI z wycięciami będzie uzupełnieniem każdej nowoczesnej łazienki, z kolei Bryce Plus doda elegancji i szyku w każdym biurze czy salonie. Grzejniki pokojowe mogą być uzupełnione o dodatkowe poręcze lub wieszaki, co pozwoli na odwieszanie przy nich ręczników. Jako model podokienny z pewnością sprawdzi się Zaros w wersji poziomej, składający się z płaskich paneli grzewczych.

Wyjątkowe wykonanie i odpowiedni materiał

Aluminium to materiał giętki i plastyczny, a zarazem dobrze przewodzący ciepło. Kaloryfery z tego materiału szybko się nagrzewają, co wynika m.in. z mniejszej pojemności wodnej. Doskonale wykorzystują to inżynierzy i projektanci firmy Vasco, tworząc nietuzinkowe propozycje dla każdego. Kaloryfery wykonane z tego tworzywa z powodzeniem przez wiele lat będą ogrzewać wskazane pomieszczenie, ciesząc oko zarówno swoich właścicieli jak i gości.

Galeria zdjęć

Kontakt

captcha

© katalog grzejników Vasco - 2013 - 2022