Forma inspirowana tradycyjnymi kaloryferami żeliwnymi i możliwość różnorodnego zastosowania we wnętrzach mieszkalnych i biurowych; grzejnik Ritmo Poziomy stworzony przez Vasco dostępny jest w kilku wariantach i bardzo dużej liczbie rozmiarów, świetnie odnajdując się w niewielkich i naprawdę pokaźnych przestrzeniach o odpowiednio większym zapotrzebowaniu na ciepło.

Dopasuj go do swoich potrzeb

Ritmo Poziomy to klasyczny grzejnik, którego forma inspirowana jest żeliwnymi modelami, obecnymi niegdyś w niemal wszystkich wnętrzach mieszkalnych i publicznych. Posiada charakterystyczne żeberka, jednak jego forma została znacznie wysmuklona, dzięki czemu nie sprawia wrażenia wizualnej ciężkości i nie przytłacza swojego otoczenia. Żeliwo zastąpiono najwyższej jakości stalą, która jest lżejsza i znacznie szybciej się nagrzewa, wyróżniając dobrą odpornością na korozję i zużycie. Ritmo Poziomy to model dostępny w wersji dwu, trzy oraz czterokolumnowej, dzięki czemu pozwala na ogrzanie także pomieszczenia o wysokim zapotrzebowaniu na ciepło bez zajmowania większej przestrzeni. Wszystkie jego elementy mają okrągły przekrój: kolektory mierzą 42 mm, a rurki 25 mm, a odpowiednie odległości i wykończenie detali sprawiają, że Ritmo Poziomy umożliwia łatwe utrzymanie w czystości. Tym, co go wyróżnia, jest możliwość montażu w wersji zarówno naściennej, jak i nietuzinkowej formie ścianki działowej, dlatego odpowiednie zawiesia należy zamówić osobno.

Ritmo Poziomy – wykończenie powierzchni

Grzejnik dekoracyjny pokryty jest powłoką ATL oraz trwałą i odporną na zarysowania farbą proszkową. W wersji standardowej możesz zamówić go w kolorze białym RAL 9016 lub czarnym RAL 9005.

Ritmo Poziomy – specyfikacja techniczna

Duża liczba rozmiarów i wersji sprawia, że zasilany wodnie grzejnik Ritmo Poziomy zapewni Ci optymalne ciepło przez cały okres grzewczy. Maksymalna temperatura jego pracy wynosi 110 stopni Celsjusza, a dopuszczalne ciśnienie robocze – 10 barów. Umożliwia podłączenie zaworowe dolne, lewe lub prawe (zamiennie).

Certyfikacja: CE EN442-1: 2014.

Do pobrania: cennik i katalog RITMO H - Vasco